Návod: Jak propojit chytré hodinky GV-08 s mobilem

Potřebujete si propojit chytré hodinky GV-08 s mobilem, ale nevíte jak na to?
Tak právě pro Vás je určen tento návod. V tomto článku si totiž do puntíku řekneme, jak si chytré hodinky GV-08 s mobilem jednoduše a hlavně správně spárovat. Tak pojďme na to.

1) Nejdříve si samozřejmě přichystejte Váš chytrý telefon a chytré hodinky.
2) Na Vašem chytrém telefonu si z obchodu play nebo z app storu stáhněte qr čtečku, osobně doporučuji čtečku od seznamu. Nebo si aplikaci rovnou stáhněte do mobilu zde http://ulozto.cz/xuM2t43E/btnotification-1-3-23-apka přeskočíte tak kroky 3 až 5 a část šestého kroku.
3) Teď najeďte na chytrých hodinkách na "quick response", měla by se Vám zobrazit obrazovka s bíločerným čtvercem tzv. qr kód
4) Otevřete si nainstalovanou qr čtečku a namiřte mobil na obrazovku chytrých hodinek.
5) Čtečka by Vám měla nabídnout stránku, kterou prosím otevřete.
6) Otevře se Vám stránka ve Vašem internetovém prohlížeči a mělo by dojít ke stahování souboru. Nebojte, soubor na 100% není škodlivý. Po úspěšném dokončení stahování a nainstalování si ho prosím otevřete. Aplikace Vás upozorní na to, aby jste si ji pro její správné fungování povolili v nastavení. Takže klikněte na tlačítko OK, to Vás převede do nastavení a tam si vyhledejte políčko "SmartWatch" a povolte ho vpravo nahoře.
7) Poté si v nastavení zapněte bluetooth a také povolte Vaši viditelnost.
8) Teď klikněte na "Hledat zařízení", vyjede Vám “X9-GV-08“ (pokud ne, koukněte se do chytrých hodinek, jestli na nich je zapnutý bluetooth a viditelnost), klikněte na ně a spárujte se s nimi. Jestli se Vám všechno v pořádku povedlo, tak by se měla automaticky zapnout aplikace a na Vašich chytrých hodinkách by měly začít vyjíždět upozornění nebo-li notifikace.
9) Tak a teď poslední, nejdůležitější krok-hlavně si to s chytrými hodinkami užijte!

Doufám, že návod byl pro Vás přínosným. Jestli nemáte ještě chytré hodinky a přemýšlíte o jejich koupi, tak se podívejte na naši nabídku, určitě si vyberete. Pokud by se Vám náhodou propojit chytré hodinky GV-08 nepodařilo, tak mi napište na mltgroup@email.cz, určitě Vám rád pomůžu. A pokud vlastníte jiné chytré hodinky než GV-08 nezoufejte, další návody najdete v našich článcích. A určitě nás sledujte na facebooku!

Na závěr Vám popřeji všechno nejlepší a ať si to s chytrými hodinkami GV-08 opravdu užijete :)

Autor článku: Michal Hladík

 

 

×