Návod: Jak propojit chytré hodinky U3 s mobilem

Dnes budeme opět rozdávat rady, protože jsme si pro Vás připravili další návod. Tentokrát Vám pomůžeme se spárováním chytrých hodinek U3. Pěkně krok po kroku. Tak dejme se do toho.


1) Hned na začátek si připravte chytré hodinky a Váš mobil.
2) Ve druhém kroku si si ve Vašem mobilu otevřete tuto stránku http://dl.vmall.com/c0wl4l104v#mp.weixin.qq.com. Otevřete si ji prosím v prohlížeči Internet, protože v ostatních prohlížečích stránka blbne.
3) Stáhněte si prosím ten první soubor a nainstalujte ho.
4) Po úspěšné instalaci si ve Vašem mobilu v nastavení povolte bluetooth a viditelnost.
5) Teď si vezměte chytré hodinky, klikněte na Bluetooth, poté na BT Sync a pak na Search new device. Vyjede Vám Váš mobil, klikněte na něj a spárujte se s nim. Pokud vše proběhlo v pořádku, tak by na mobilu měla vyjet automaticky stáhnutá aplikace a na chytrých hodinkách by měly vyjíždět automaticky notifikace.
6) Tak, poslední krok je strašně důležitý-užívejte si to s chytrými hodinkami!

Doufám, že se Vám spárování podařilo. Pokud ne, tak mi napište na mltgroup@email.cz. Nebo pokud ještě nemáte chytré hodinky a přejete si je, tak se koukněte na naši nabídku, určitě si vyberete. A jestli máte jiné chytré hodinky než U3 a potřebujete poradit se spárováním, tak se koukněte do našich článků. A nezapomeňte nás šmírovat na facebooku!


Autor: Michal Hladík

×