Návod: Jak propojit chytré hodinky U8 s mobilem

Nemáte vůbec ponětí nebo si prostě nevíte rady, jak propojit Vaše chytré hodinky U8 s Vašim mobilem?
Tak to tu jste správně. V článku Vás totiž budu podrobně vést všemi kroky, pěkně jednoduše a hlavně účinně.
Tak pusťme se do toho.

1) V prvním kroku si nachystejte chytré hodinky U8, jejich návod a Váš mobil.
2) Teď si budete muset stáhnout ve Vašem mobilu qr čtečku, osobně mi nejvíce vyhovuje qr čtečka od seznamu, ale záleží na Vás, kterou si zvolíte.
3) Vezměte si návod a na druhé straně by měl být takový čtverec s bíločernými čárami tzv. qr kód.
4) Opět si vezměte mobil, spusťte si qr čtečku a namiřte ji na ten čtverec (qr kód).
5) Qr čtečka by Vám měla nabídnout otevření stránky, tak ji prosím otevřete v aplikaci Internet, protože v ostatních prohlížečích stránka blbne!
6) Otevře se Vám stránka a začne stahování souboru. Soubor rozhodně neobsahuje nějaké viry nebo něco takového. Jak se soubor stáhne, tak si ho nainstalujte a otevřete. V aplikaci Vám vyjede okno, které Vás upozorní na to, abyste si aplikaci v nastavení povolili. Povolíte ji tak, že kliknete na "go to the configurating", přesunete se do nastavení, tam si najděte políčko "Smart Watch helper" a povolte ho vpravo nahoře.

7) Sáhněte po Vašem mobilu a v nastavení si povolte bluetooth a viditelnost.

8) Klikněte na "Hledat zařízení", mělo by Vám vyjet "U8", klikněte na to a spárujte se s chytrými hodinkami

9) Po chvilce by se měla aplikace sama otevřít a být v levém horním rohu. Pokud to tak máte, tak všechno proběhlo v pořádku a už si to jenom s chytrými hodinkami můžete užívat!

Doufám, že se Vám všechno povedlo a že návod byl čtivý. Pokud nemáte ještě chytré hodinky a přemýšlíte o jejich koupi, tak se podívejte na naši nabídku, určitě si vyberete. Jestli se Vám náhodou propojit chytré hodinky nepodařilo, tak mi napište na mltgroup@email.cz, určitě Vám rád pomůžu. A pokud vlastníte jiné chytré hodinky než U8 a potřebujete poradit se spárováním, tak se koukněte do našich článků. A přidejte si nás na facebooku!

Na závěr Vám popřeji všechno nejlepší a ať si to s chytrými hodinkami U8 opravdu užijete :)

Autor článku: Michal Hladík

×