Návod: Jak propojit chytré hodinky U8 Pro s mobilem

Vlastníte chytré hodinky U8 Pro, ale nedaří se Vám je propojit s Vašim mobilem?
Přesně na Vás jsem myslel, a proto jsem pro Vás napsal tento návod. Užijte si ho a hlavně ať se Vám to povede.

1) Na začátek si připravte chytré hodinky a Váš mobil
2) Ve vašem mobilu si stáhněte qr čtečku. Na tento návod jsem používal čtečku od seznamu a osvědčila se mi.
3) Potom si vezměte chytré hodinky, najeďte do menu a klikněte na "notice", měl by Vám vyjet text a bíločerný čtverec tzv. qr kód.
4) Teď si zapněte qr čtečku a namiřte na ten čtverec (qr kód).
5) Vyjede Vám nabídka k otevření stránky, kterou potvrďte.
6) Dostanete se na stránku, kde jsou 2 soubory. Klikněte na ten první a potvrďte jeho stáhnutí. Soubor je stoprocentně bezpečný. Jakmile se dokončí stahování, nainstalujte a otevřete soubor. Vyjede Vám takové černé okno, klikněte na OK. Přesunete se do nastavení. Najděte políčko "BTNotification" a povolte ho vpravo nahoře. Teď jste si aplikaci povolili.
7) Dále nastavení neukončujte, zapněte si ještě bluetooth a viditelnost, poté si už nastavení můžete zavřít.
8) Náhle sáhněte po chytrých hodinkách, běžte do menu, klikněte na "bluetooth", poté na "my device" a na "search new device". Vyjede Vám Váš mobil, spárujte se s ním. Automaticky by měla vyjet stáhnutá aplikace a na chytrých hodinkách notifikace. Pokud to tak máte, tak už si to stačí s nimi jenom užívat!

Tak co, povedlo se? Doufám, že ano. Pokud ne tak mi napište na mltgroup@email.cz, rád Vám pomůžu. Jestli nemáte ještě chytré hodinky a přemýšlíte o jejich koupi, tak se podívejte na naši nabídku, určitě si vyberete. A pokud vlastníte jiné chytré hodinky než U8 Pro nezoufejte, další návody určitě brzo doplním anebo byly už možná doplněny, stačí se kouknout do našich článků. A koukněte se na náš facebook!

Na závěr Vám popřeji všechno nejlepší a ať si to s chytrými hodinkami U8 Pro pravdu užijete :)

Autor článku: Michal Hladík

×