Návod: Jak propojit chytré hodinky M26 s mobilem

Nevíte si rady, jak propojit Vaše chytré hodinky M26 s mobilem?
Tak tenhle článek je přesně určen Vám. V článku si totiž podrobně popíšeme, jak propojit chytré hodinky M26 s Vašim mobilem pěkně po každém kroku. Tak pojďme na to.

1) Přichystejte si Vaše chytré hodinky a mobil
2) Vezměte si mobil a z obchodu play nebo z app storu si stáhněte a nainstalujte qr čtečku, osobně preferuji čtečku od seznamu.cz, pokud qr čtečku nainstalovanou máte, krok přeskočte
3) Teď na chytrých hodinkách najeďte do menu a klikněte třeba na aplikaci "notifier", měla by Vám najet obrazovka s textem a bíločerným čtvercem tzv. qr kód
4) Na vašem mobilu si spusťte qr čtečku a namiřte ji na ten čtverec (qr kód)
5) Dále by Vám měla čtečka nabídnout, aby jste si otevřeli stránku, takže ji prosím otevřete. Prosím otevřete ji v aplikaci "Internet", v chromu a ve firefoxu totiž stránka blbne.
6) Měla by Vás přesunout do internetového prohlížeče a mělo by začít stahování souboru. Soubor zaručeně není škodlivý. Po stáhnutí ho prosím nainstalujte. Otevřete si ho a zaregistrujte se prosím. Po úspěšné registraci a přihlášení by Vás mělo vyskakující okno upozornit, aby jste si aplikaci povolili v nastavení. To prosím udělejte tak, že kliknete na tlačítko OK, to Vás převede do nastavení a tam si najděte políčko SmartWatch a povolte ho vpravo nahoře.
7) Dále si na mobilu prosím zapněte bluetooth a povolte Vaši viditelnost
8) Vezměte si chytré hodinky, klikněte na ikonu "bluetooth", pote stiskněte "BT sync" a klikněte na "search new device", měl by Vám vyjet Váš mobil, klikněte na něho a spárujte se s nim. Po úspěšném spárování, by Vám měla automaticky vyjet stáhnutá aplikace na Vašem mobilu a na chytrých hodinkách by měly vyjíždět notifikace.
9) Tak a teď nejdůležitější, poslední krok-užijte si to s chytrými hodinkami!

Doufám, že návod byl pro Vás pochopitelný a čtivý. Jestli ne, tak se Vám omlouvám. Pokud nemáte ještě chytré hodinky a přemýšlíte o jejich koupi, tak se podívejte na naši nabídku, určitě si vyberete. Pokud by se Vám náhodou propojit chytré hodinky nepodařilo, tak mi napište na mltgroup@email.cz, rád Vám pomůžu. A pokud vlastníte jiné chytré hodinky než M26, nezoufejte, další návody určitě brzo doplním a nebo byly už možná doplněny, stačí se kouknout do našich článků. A nezapomeňte si nás lajknout na facebooku!

Na závěr Vám popřeji všechno nejlepší a ať si to s chytrými hodinkami opravdu užijete! :)

Autor článku: Michal Hladík

×