Návod: Jak propojit chytré hodinky M28 s mobilem

Nedaří se Vám propojit Vaše chytré hodinky M28 s mobilem?
Tak čtěte dál. V článku si totiž podrobně vylíčíme postup propojení chytrých hodinek M28 s Vašim mobilem. Tak jdeme na to.

1) Připravte si Vaše chytré hodinky a mobil, abyste je měli pěkně po ruce.
2) Uchopte mobil, otevřete si tuto stránku:http://dl.vmall.com/c0wl4l104v#mp.weixin.qq.com v prohlížeči "Internet", protože v ostatních prohlížečích stránka blbne.
3) Stáhněte prosím první soubor. Zaručeně neobsahuje něco škodlivého. Jakmile se Vám soubor stáhne, tak ho prosím nainstalujte. Vyskakující okno Vás upozorní, abyste si aplikaci zapnuli v nastavení. To uděláte tak, že kliknete na tlačítko OK, nastane přesun do nastavení, tam si najděte políčko SmartWatch a v pravo nahoře ho povolte.
4) Nyní si na mobilu prosím zapněte bluetooth a povolte Vaši viditelnost.
5) Dále si vezměte chytré hodinky, najeďte na ikonu "bluetooth", pote stiskněte "BT sync" a klikněte na "search new device", zde by měl být Váš mobil, klikněte na něho a spárujte se s ním. Po úspěšném spárování, by Vám měla automaticky vyskočit stáhnutá aplikace na Vašem mobilu a na chytrých hodinkách začnou vyjíždět notifikace.
6) Tak a teď nejdůležitější, závěrečný krok-užijte si to s chytrými hodinkami!

Doufám, že návod byl pro Vás přínosným. Určitě nás sledujte i na facebooku, abyste si nenechali něco ujít. Pokud ještě nemáte chytré hodinky a přemýšlíte o jejich koupi, tak se podívejte na naši nabídku, určitě si vyberete. A pokud by se Vám náhodou propojit chytré hodinky nepodařilo, tak mi napište na mltgroup@email.cz, rád Vám pomohu. A pokud vlastníte jiné chytré hodinky než M28, nezoufejte, další návody určitě brzo doplním a nebo byly už možná doplněny, stačí se kouknout do našich článků.

Na závěr Vám popřeji všechno nejlepší a ať si to s chytrými hodinkami opravdu užijete! :)

Autor článku: Michal Hladík

×