Návod: Jak propojit chytré hodinky M6 s mobilem

Nemůžete přijít na to, jak propojit Vaše chytré hodinky M6 s mobilem?
Tak tenhle článek je přesně určen Vám. V článku si totiž podrobně vysvětlíme, jak propojit chytré hodinky M6 s Vašim mobilem pěkně po každém kroku.

1) Připravte si Vaše chytré hodinky a mobil
2) Vezměte si mobil a z obchodu play nebo z app storu si stáhněte a nainstalujte qr čtečku, osobně preferuji čtečku od seznamu.cz, pokud qr čtečku nainstalovanou máte, krok přeskočte. Nebo si aplikaci rovnou stáhněte do mobilu zde http://ulozto.cz/xuM2t43E/btnotification-1-3-23-apka přeskočíte tak kroky 3 až 5 a část šestého kroku.
3) Teď na chytrých hodinkách najeďte do menu a klikněte na "quick response", měla by Vám najet obrazovka s bíločerným čtvercem tzv. qr kód
4) Na vašem mobilu si spusťte qr čtečku a namiřte ji na ten čtverec (qr kód)
5) Dále by Vám měla čtečka nabídnout, aby jste si otevřeli stránku, takže ji prosím otevřete.
6) Měla by Vás přesunout do internetového prohlížeče a mělo by začít stahování souboru. Soubor zaručeně není škodlivý. Po stáhnutí ho prosím nainstalujte. Otevřete si ho. Mělo by Vám vyjet okno s 2 nabídkami, klikněte na to levé, poté by Vás to mělo přesunout na zelenou obrazovku s 5 stranami, tu prosím přeskočte táhnutím na poslední stranu a zde klikněte na enter. Aplikace by Vás měla upozornit, aby jste si tuto aplikaci povolili v nastavení. To prosím udělejte tak, že kliknete na tlačítko OK, to Vás převede do nastavení a tam si najděte políčko "BTNotification" a povolte ho vpravo nahoře.
7) Dále si na mobilu prosím zapněte bluetooth a povolte Vaši viditelnost
8) Vezměte si chytré hodinky, klikněte na ikonu "BT dialer" a klikněte na "search new device", měl by Vám vyjet Váš mobil, klikněte na něho a spárujte se s nim. Po úspěšném spárování, by Vám měla automaticky vyjet stáhnutá aplikace a ve Vašem mobilu by měly vyjíždět notifikace. Pokud se tak nestane, najeďte do aplikace a chytré hodinky by Vám měly sami nabídnout synchronizaci a tu prosím potvrďte.
9) Tak a teď poslední, nejdůležitější krok-užijte si to s chytrými hodinkami!

Doufám, že návod byl pro Vás srozumitelný a čtivý. Jestli ne, tak se Vám omlouvám. Pokud nemáte ještě chytré hodinky a přemýšlíte o jejich koupi, tak se podívejte na naši nabídku, určitě si vyberete. Pokud by se Vám náhodou propojit chytré hodinky nepodařilo, tak mi napište na mltgroup@email.cz, rád Vám pomůžu. A pokud vlastníte jiné chytré hodinky než M6, nezoufejte, další návody určitě brzo doplním a nebo byly už možná doplněny, stačí se kouknout do našich článků. A nezapomeňte nás sledovat na facebooku!

Na závěr Vám popřeji všechno nejlepší a ať si to s chytrými hodinkami M6 opravdu užijete! :)

Autor článku: Michal Hladík

×