Návod: Jak propojit chytré hodinky PW-305 s mobilem

Nejdou Vám propojit Vaše chytré hodinky PW-305 s mobilem?
Tak pokračujte ve čtení tohoto článku. Zde si totiž do puntíku řekneme, jak úspěšně propojit chytré hodinky PW-305 s Vašim mobilem pěkně od začátku.

1) Nachystejte si Vaše chytré hodinky a mobil.
2) Do ruky si vezměte mobil a z obchodu play nebo z app storu si stáhněte a nainstalujte qr čtečku, velice doporučuji čtečku od seznamu.cz, pokud qr čtečku nainstalovanou máte, krok přeskočte.
3) Nyní na chytrých hodinkách běžte do menu a klikněte na "app download", měla by se Vám ukázat obrazovka s bíločerným čtvercem tzv. qr kód.
4) Teď si spusťte qr čtečku a namiřte ji na ten čtverec (qr kód)
5) Čtečka by Vám měla nabídnout stránku a tu prosím otevřete.
6) Spustí se Váš internetový prohlížeč a začne stahování. Soubor Vám na 100% mobil nepoškodí. Po dokončení stahování ho prosím nainstalujte. Otevřete si ho. Zaregistrujte se a poté přihlaste. Nainstalovaná aplikace Vás upozorní, abyste si ji povolili v nastavení. To prosím udělejte tak, že stiskněte tlačítko OK, to Vás převede do nastavení a tam si najděte políčko "SmartWatch" a povolte ho vpravo nahoře.
7) Poté si na v nastavení Vašeho mobilu aktivujte bluetooth a povolte Vaši viditelnost
8) Na mobilu klikněte na "Hledat zařízení", mělo by Vám vyjet "SmartWatch" (pokud ne, koukněte se do chytrých hodinek, jestli na nich je zapnutý bluetooth a viditelnost), klikněte na to a spárujte se s nimi. Pokud vše proběhlo v pořádku, tak by se automaticky měla zapnout aplikace a vyjíždět notifikace. V aplikaci si také můžete nastavit Vaše město, odkud chcete vědět informace o počasí. Uděláte to tak, že najedete do "Weather city" a na řádek napíšete Vámi požadované město např. Praha, Pardubice, Havirov, bez čárek a háčku a raději zde napište trošku větší města a ne vesničky, i když u některých se Vám počasí také zobrazí. V aplikaci máte samozřejmě další funkce, takže si můžete vyzkoušet cokoliv
9) Tak a teď poslední, nejdůležitější část-užijte si to s chytrými hodinkami!

Doufám, že se Vám návod líbil. Nezapomeňte si nás lajknout na facebooku pro přehled o všech novinkách na webu. Pokud nemáte ještě chytré hodinky a přemýšlíte o jejich koupi, tak se podívejte na naši nabídku, určitě si vyberete. A pokud by se Vám náhodou propojit chytré hodinky nepodařilo, tak mi napište na mltgroup@email.cz, určitě Vám rád pomůžu. A jestli vlastníte jiné chytré hodinky než PW-305, nezoufejte, další návody určitě brzo doplním a nebo byly už možná doplněny, stačí se kouknout do našich článků.

Na závěr Vám popřeji všechno nejlepší a ať si to s chytrými hodinkami PW-305 opravdu užijete! :)

Autor článku: Michal Hladík

×