Hlavní výhody chytrých hodinek

Největší výhodou chytrých hodinek je, že téměř se všemi chytrými hodinkami můžete volat, zvedat telefony a komunikovat přes ně (neboli handsfree). Stačí si pouze spárovat chytré hodinky s Vašim telefonem a nebo do některých chytrých hodinek můžete vložit pouze SIM kartu a používat je tak jako normální mobil. Takové chytré hodinky se SIM slotem najdete na této stránce. Samozřejmě si je můžete i tyto chytré hodinky propojit přes Bluetooth. Kvalita reproduktorů a mikrofonu je na vysoké úrovni, tedy se nemusíte bát, že byste špatně slyšeli druhou stranu nebo ona Vás. Tuto funkci podle nás nejvíce využijete při cestě v autě, kdy se jednoduše podíváte na chytré hodinky, kdo Vám volá, zvednete to a komunikujete.

Další obrovskou výhodou určitě je, že můžete s chytrými hodinkami přijímat SMS, přečíst si je a odepisovat. Opět Vám stačí si chytré hodinky spárovat s mobilem a nebo do chytrých hodinek opět vložit SIM kartu a zase je používat jako mobilní hodinky. Takové chytré hodinky se SIM slotem najdete na této stránce.

Nabízíme také i chytré hodinky s GPS a Wi-Fi, do kterých si můžete stahovat veškeré aplikace z obchodu Play a to díky Androidu 4.4 a Wi-Fi. Chytré hodinky s Androidem jsou nejlepší volba, protože nabízí aplikace jako Facebook, Viber, WhatsApp, YouTube, Google Chrome na prohlížení internetu, Google Mapy, Endomondo na běhání, E-mail.cz nebo Gmail a spoustu dalších aplikací. Samozřejmě nechybí ani hry (Clash of Clans, Piano Tiles, Angry Birds, přes 10000+ her). Chytré hodinky s GPS se Vám rozhodně budou hodit na cestách a nebo při běhání na přesné určení polohy, hledání benzínky, obchodu, restaurace atd. a také jako plnohodnotná GPS do auta. 

Jako další velkou výhodu zmíníme upozornění na notifikace. Každé chytré hodinky Vás upozorní na zmeškaný hovor, SMS, zprávu na Facebooku, WhatsAppu, na e-mail a spoustu dalších aplikací. Většina chytrých hodinek má samozřejmě i vibrace, nebo tichý režim, tedy o tom druzí vůbec neuslyší.

Pokud rádi běháte, tak se Vám bude líbit aplikace Krokoměr. Změří Vám počet kroků, ušlou vzdálenost v km, čas a spoustu dalších aspektů. Některé chytré hodinky mají i senzor srdečního tepu, tedy Vám změří tepovou frekvenci. Takové chytré hodinky najdete na této stránce. Jako vůbec nejlepší chytré hodinky na sportování doporučujeme chytré hodinky Alcatel OneTouch Watch.

Pro ty, kteří často ztrácejí telefon, je tu aplikace upozornění na ztracení telefonu. Pokud se hodinky vzdálí z dosahu mobilu (nejčastěji 10 metrů), chytré hodinky Vás upozorní, že jste někde nechali Vašeho mobilního miláčka. Pokud však nemůžete vůbec nalézt telefon, je tu aplikace Hledání telefonu, kterou na chytrých hodinkách zmáčknete a sama prozvoní Váš telefon. Určitě Vám tedy chytré hodinky pomohou najít mobilní telefon a nebo vůbec zamezí jeho ztracení.

Další super funkcí je také přehrávání hudby z telefonu a nebo bezdrátová spoušť mobilního fotoaparátu. Z chytrých hodinek si můžete pouštět hudbu z telefonu a nebo je používat jako spoušť telefonu.

Některé chytré hodinky mají i kamerku a fotoaparát. Takové chytré hodinky můžete nalézt na této stránce.

Chytré hodinky S18 a Chytré hodinky M6 U8 Pro mají i rádio.

Pokud hledáte chytré hodinky s teploměrem, vybírejte si mezi chytrými hodinkami M26 a nebo se podívejte na chytré hodinky U8.

Nebo pokud sháníte chytré hodinky s počasím a teploměrem, koukněte se na chytré hodinky PW-305, nebo chytré hodinky W3. Avšak nejlepší chytré hodinky v tomto pohledu, jsou chytré hodinky Alcatel OneTouch Watch, které mají i předpověď počasí na dalších pět dnů!

Některé chytré hodinky mají i monitor spánku. Měří Vám čas v hlubokém a lehkém spánku a nebo také čas vzhůru. Pokud chcete udělat pro své zdraví co nejvíce, podívejte se na chytré hodinky U8 Pro, chytré hodinky M6, chytré hodinky GV-08, chytré hodinky U10, chytré hodinky V8 nebo chytré hodinky NO.1 G2. Ale opět nejlépe tuto funkci mají zmáknutou chytré hodinky Alcatel OneTouch Watch.

Pokud rádi plánujete, jsou pro Vás určeny chytré hodinky s kalendářem. Chytré hodinky M6, chytré hodinky GV-08, chytré hodinky PW-305, chytré hodinky W3 nebo také chytré hodinky NO.1 G2 nabídnou také tuto funkci.

Samozřejmě nechybí základní funkce, jako ukazatel času :), budík, stopky atd.

A kdo hledá chytré hodinky pro iOS, podívejte se na tuto stránku. Jsou zde všechny chytré hodinky spárovatelné se všemi iPhone.

A to zdaleka není všechno!

Zpět_1

×