Recenze chytrých hodinek U8 Pro: Zlatá střední cesta

A je tu další recenze chytrých hodinek na našem webu smartyhodinky.cz. Tentokrát se podíváme na chytré hodinky U8 Pro, které nabídnou hromadu funkcí a také slušnou cenovku-krásných 2099 Kč. Těšíte se? Rozhodně máte na co. Tak pojďme na to. 

Obsah balení 

Chytré hodinky najdete v takové bílé, klasické krabičce. Po otevření zjistíte, že obsahuje samozřejmě samotné chytré hodinky, manuál, USB kabel k nabíjení a sluchátka. Adaptér opět chybí, ale žádný problém v tom rozhodně nevidím. Konečně aspoň nacházím také sluchátka, které u mnoha chytrých hodinek nenajdu. To mě opravdu potěšilo.

Hodnocení: 9 z 10 

Vzhled a design 

Chytré hodinky U8 Pro se docela po vzhledové stránce povedly. Silikonový řemínek je pohodlný a nekouše. Kovové tělo je sice trošku tlustší, ale nevypadá také vůbec špatně. Rámečky také nepatří mezi nejtenčí, ale ještě se to dá snést. Po stránce pevnosti a celistvosti jsou na tom skvěle. Nějakého deštíku se rozhodně nezaleknou, ale na potápění bych je rozhodně nebral. Prostě a jednoduše, vzhled chytrých hodinek U8 Pro někoho nadchne, ale někoho možná odradí. 

Hodnocení: 7 z 10 

Displej

Čekal jsem tady své zklamání. Chytré hodinky U8 mě totiž se svým rozlišením 128 x128 moc nepotěšily. Tyto mají také 128x128 pixelů, ale připadá mi to jako úplně jiná liga. Nedokážu si to nijak vysvětlit. Velikost obrazovky je 1.58", což je docela paráda. Jemnost je na velmi dobré úrovni. To samé platí i o době odezvy a viditelnosti na slunci. Za sebe můžu říct, že mě displej chytrých hodinek U8 Pro opravdu mile překvapil.

Hodnocení: 9 z 10

Spárování

Opět propojení chytrých hodinek nebyl žádný problém. Vše funguje přes bluetooth a aplikaci, kterou si stáhnete zdarma z internetu. Bohužel bez spárování si toho moc neužijete. Jinak chytré hodinky podporují pouze android, windows a iOS ne (chytré hodinky pro iOS). Opět při oddálení cca 10 metrů mobilu od chytrých hodinek nastává odpojení, ale při přiblížení se automaticky opět připojí i aplikace. Pokud si však nebudete vědět rady se spárováním, koukněte se na tento návod, který Vám snad pomůže.

Hodnocení: 8 z 10

Notifikace

Minulé chytré hodinky nastavily vysokou laťku. Myslím si však, že U8 Pro se k ní minimálně dostaly, ne-li předčily. Opravdu jsou opět výtečné. Všechny sms, emaily, zprávy z facebooku a snapchatu nepředstavovaly pro ně problém. Hovory v autě rovněž tak. Také napsání krátkých větiček nebylo pro ně nemožné. Opravdu splnily hlavní funkci chytrých hodinek-co se děje v mobilu, ihned na ruce. Opravdu musím říct, skvělá práce.

Hodnocení: 10 z 10

Funkce

V tomto ohledu musím jenom chválit. Opravdu chytré hodinky U8 Pro nabídnou hromadu funkcí. Určitě zaujme fotoaparát a kamerka, která sice není určena na nějaké ty fotky z dovolené, ale na nějakou tu špionáž určitě ano. Dále nabídne rádio, sim slot a také slot na paměťovou kartu. Anebo funkce monitor spánku, přehrávání hudby, stopky, budík, alarm proti odcizení, krokoměr a mnoho dalších. Tolik funkcí chytrých hodinek U8 Pro mě rozhodně potěšilo.

Hodnocení: 10 z 10

Výdrž

Vše je podtrženo krásnou výdrží. Pět dnů není rozhodně pro chytré hodinky U8 Pro problém. Avšak po větší zátěži se dostanete na 3 dny.

Hodnocení: 8 z 10

Verdikt

Sečteno, podtrženo, chytré hodinky U8 Pro jsou opravdu povedené. Vše začíná přítomností sluchátek, výborným displejem, pokračuje skvělými notifikacemi a mnoho funkcemi a končí nadprůměrnou výdrží. Akorát se vzhled někomu líbit nemusí, ale jinak další chybičky těchto chytrých hodinek už nenajdete.

Celkové hodnocení: 83%

Klady

+Sluchátka
+Výborný displej
+Propracované notifikace
+Mnoho funkcí
+Výdrž baterie
+Slot na paměťovou kartu a sim
+Poměr cena vs. výkon

Zápory

-Kontroverzní vzhled
-Chybí adaptér

Doufám, že jste se při recenzi nenudili. Pro úplný přehled novinek si nás přidejte na facebooku. Pokud ještě nemáte chytré hodinky, ale chtěli byste, tak se koukněte na naši nabídku, určitě si vyberete. V případě jakéhokoliv dotazu mi bez váhání napište na mltgroup@email.cz. A nezapomeňte nás sledovat, ať Vám něco neunikne!

Autor článku: Michal Hladík

 

×