Recenze chytrých hodinek PW-305: Vyvolený

A je to tu zase! Dneska si podrobně představíme chytré hodinky PW-305, který zaujme opravdu krásným vzhledem a funkčností. A to za opravdu skvělou cenu-2599 Kč na našem webu smartyhodinky.cz. Doufám, že se nebudete nudit, a že se Vám chytré hodinky budou líbit stejně jako mně. Takže se pohodlně usaďte a pojďme na to!


Obsah balení

Chytré hodinky PW-305 jsou zabalené v opravdu nádherné krabičce. Skutečně radost na ni pohledět. Bohužel obsah už není tak oslnivý. Manuál, samotné chytré hodinky a USB kabel k nabíjení je bohužel všechno, co zde najdete. Nicméně to vylepšuje fakt, že všechny díly jsou perfektně propracované. Adaptér do zásuvky opět chybí, ale jak už jsem řekl v minulé recenzi, problém to pro mě nepředstavoval.

Hodnocení: 9 z 10

Vzhled a design

Vzhled těchto chytrých hodinek by se dal popsat dvěma slovy, absolutně báječný. Opravdu luxusní opasek z pryžového materiálu nekouše a přesně mi sedí na ruce. Hliníkové tělo je naprostý vrchol dokonalosti. Tenký, tloušťka rámečků je na super úrovni. Nikde nic neskřípe. Chytré hodinky PW-305 se také můžou pochlubit lehkou váhou. A nějaký déšť je rozhodně nerozpustí, avšak do bazénu bych s nimi rozhodně neskákal. Ve vzhledu jsem opravdu nemohl najít nějakou chybičku.

Hodnocení:10 z 10

Displej

Myslel jsem si, že mě v tomto ohledu chytré hodinky zklamou. Ale nezklamaly. Jeho velikost 1.54" a rozlišení 240x240 je více než dostačující. Opravdu jemný obraz, velmi krátká doba odezvy a dobrá viditelnost na slunci jsou dalšími plusy chytrých hodinek PW-305. Nemůžu nic vytknout.

Hodnocení: 10 z 10

Spárování

Bez spárování si toho opět na chytrých hodinkách moc neužijete. Všechno zase funguje přes bluetooth a aplikaci, která je volně stažitelná na internetu. Propojení proběhlo hladce. Chytré hodinky spolupracují pouze s androidem, iOS systémem a windowsem ne (chytré hodinky pro iOS). Pokud se Váš mobil vzdálí cca 10 metrů od chytrých hodinek, proběhnou vibrace a následně se odpojí. Po přiblížení se však následně automaticky připojí. Jestli Vám nepůjdou propojit chytré hodinky PW-305 s mobilem, můžete se kouknout na tento návod.

Hodnocení: 8 z 10

Notifikace

Chytré hodinky PW-305 rozhodně v tomto ohledu nezklamou. Po celou dobu s nimi na ruce, jsem vytáhnul mobil pouze v případě, když jsem nechtěl komunikovat přes hodinky, ale přes mobil. Poté samozřejmě jsem mobil vytáhnul také na hraní a pak na nabíjení. Jinak všechno ostatní jsem zvládnul na chytrých hodinkách, myslím tím SMS, zprávy na facebooku a ze snapchatu, hovory v autě, e-maily a krátké odepisování. Všechno opravdu skvěle zvládly.

Hodnocení: 9 z 10

Funkce

Tady už to trošku pokulhává. Podle mě jich mohlo být o trošku více. Alarm proti odcizení, hledání telefonu, stopky, budík, přehrávání hudby, spoušť, krokoměr, kalkulačka, teploměr a kalendář. Ano, je jich dost, ale v porovnání s chytrými hodinkami M6 nebo GV-08 jich tak moc není. Málem jsem však zapomněl na funkci počasí. Tato funkce mě opravdu potěšila. Téměř každou větší vesničku najde a ukazuje téměř přesně. Funkce počasí opravdu mé hodnocení o dost zvedla.

Hodnocení: 9 z 10

Výdrž

Opět Vás chytré hodinky PW-305 potěší. V pohodě je můžete nabít až po 4 dni normálního používání, což je podle mě super.

Hodnocení: 8 z 10

Verdikt

Suma sumárum, chytré hodinky PW-305 se opravdu povedly. Nabídnou opravdu skvělý vzhled, úžasný displej, dobře propracované notifikace, pěknou výdrž a docela mnoho funkcí. Chybiček jsem moc nenašel, jenom by mohl být v balení i adaptér a přece jenom ještě pár funkcí by neuškodilo.

Celkové hodnocení: 95%

Klady

+Vzhled a design
+Displej
+Propracované notifikace
+Výdrž baterie
+Počasí
+Dost funkcí
+Poměr cena vs. výkon

Zápory

-Chybí adaptér

Doufám, že se Vám recenze líbila. Nezapomeňte nás šmírovat na facebooku, ať Vám něco neunikne. Pokud chcete mít chytré hodinky, koukněte se na naši nabídku, určitě si vyberete. Nebo jest-li se Vám hodně zalíbily PW-305ky, tak si je tady můžete objednat. A nebo pokud chcete poradit, nebo máte dotaz, tak mi bez váhání napište na mltgroup@email.cz, rád Vám pomohu. A další recenze připravujeme, tak nás sledujte!

Autor článku: Michal Hladík

×